Сиропи Da Vinci – це унікальні продукти, які здатні урізноманітнити будь-яке кавове меню. Бренд був зареєстрований у 1989 році в американському місті Сіетл, штат Вашингтон. Перед творцями бренду стояло важливе завдання – розробити лінійку сиропів, які найкраще поєднувалися б з різними кавовими напоями. Сироп для кави повинен доповнювати смак напою, підкреслювати його красу, але в жодному разі не “забивати” його своєю насолодою. Сиропи Da Vinci блискуче справляються з цією місією!

Сиропи Da Vinci набули широкої популярності серед багатьох гурманів і зайняли почесне місце в списку найбільш затребуваних добавок до кави. Низка кав’ярень, барів та ресторанів у більш ніж 60 країнах світу використовують Da Vinci, щоб урізноманітнити меню та подарувати своїм відвідувачам нові незабутні емоції.

Сиропи для кави Da Vinci належать до продуктів преміум-класу, а Da Vinci Gourmet ось уже кілька років поспіль є офіційним брендом світових чемпіонатів серед професійних бариста, що підтверджує його лідерство серед конкуруючих марок.

Для створення кавових сиропів використовуються 100-відсотковий чистий тростинний цукор та спеціально підготовлена ​​вода. Як стверджують фахівці, ці продукти ідеальні для кавових напоїв із вмістом молока та вершків. Сиропи для кави відрізняють виразний аромат та чистий нехімічний смак.

У широкому асортименті виробника знайдеться сироп для кави на будь-який смак, починаючи від класичних ванільних, горіхових, мигдальних, шоколадних і карамельних напоїв і закінчуючи екзотичними сиропами з шоколадно-м’ятним смаком, ароматом тірамісу, амаретто, ірландських вершків. В окрему лінійку входять неповторні фруктові сиропи Da Vinci, які характеризуються більш в’язкою, тягучою структурою та насиченим смаком. Для створення цих сиропів виробник використовує виключно натуральні фруктові пюре та соки.

Close
Copyright 2022. All rights reserved.