Про компанію

«Асканія FMCG» входить до великого різнопрофільного холдингу «Асканія». Компанія стала своєрідним консультативно-управлінським майданчиком для більш тісної та регламентованої співпраці шести напрямків бізнесу. Уже 25 років працює в Україні у сфері FMCG та Food Service B2B.

Компанія-імпортер «Асканія Трейдінг» є фундаментом групи компаній «Асканія FMCG». Спеціалізується на імпорті продуктів харчування відомих світових брендів: Lavazza, Tchibo, Davidoff, Dilmah, Rio Mare, Kotanyi, De Cecco, Del Monte, Caffarel. З 2021 року в компанії відкрито напрямок роботи з нон-фуд сегментом: Wilkinson, Omino Bianco, Queco.

ТОВ «Асканія Дистриб’юшн» – один з лідерів дистрибуційного ринку України. Компанія напряму співпрацює зі всіма національними ритейлерами України та великими гравцями альтернативного каналу збуту (аптеки, АЗС), обслуговує  понад 18 000 торговельних точок по всій країні. У структуру  входять шість великих філіалів у Києві, Одесі, Харкові, Львові, Дніпрі, Вінниці.

ТОВ «Асканія Frozen Foods» – великий український імпортер, дистриб’ютор і виробник заморожених продуктів харчування (морепродукти й риба; ягоди, овочі й гриби; овочеві та ягідно-фруктові суміші; лінійка продуктів для японської кухні). Компанія співпрацює зі світовими брендами та просуває власні торгові марки SKANDINAVIKA, POLAR STAR, SPELA, YAPIKO, NOBO. Сьогодні «Асканія Frozen Foods» постачає продукцію у великі роздрібні мережі, традиційну роздрібну торгівлю та заклади ресторанного бізнесу (HoReCa) на території України та за її межами.
Детальніше на сайті www.ascania-ff.com.ua.

«Асканія Food Service» –  сервісна компанія, що надає комплекс послуг у сегменті гарячих і холодних напоїв та є одним з лідерів HoReCa. Торгові команди функціонують по всій Україні й співпрацюють з найкращими ресторанами та готелями. До структури компанії входять торгові команди, сервісний центр з професіональними техніками, тренінговий центр Lavazza, а також Школа бариста. Навчання проводить провідний спеціаліст (бариста) України, багаторазовий учасник міжнародних освітніх програм.

«Асканія Beverages» – компанія, що на виробничих потужностях власного заводу «Квас Бевериджиз» виготовляє квас ТМ «Ярило» та сидр ТМ Gardenz. Основною метою проєкту є виробництво напоїв в Україні, що дозволить стати ще більш сильним гравцем у галузі дистрибуції та збуту на ринку України.

Green Power Euroelectric – Німецька торгово-виробнича компанія, що займає одну з провідних позицій на ринку джерел світла в Україні. Працює в Україні з 2010 року. За цей час компанія стала одним з провідних виробників LED-ламп у країні. Головний напрямок компанії – виробництво екологічно-чистих, безпечних та економічних ламп під брендами Eurolamp та Euroelectric.

Ми продовжуємо працювати заради успішного майбутнього – свого й наших партнерів!

Close
Copyright 2022. All rights reserved.