Виробництво

Компанія має власний завод з виробництва напоїв «Квас Бевериджиз» у Запоріжжі, на якому виробляються квас ТМ «Ярило» та сидр ТМ Gardenz. 

Сьогодні компанія «Квас Бевериджиз»:
·         є найбільшим в Україні виробником квасу з зернової сировини з повним циклом виробництва;
·         випускає квас ТМ «Ярило», що займає лідерські позиції на ринку квасу в Україні та експортується в країни ЄС, Ізраїль, Латинську Америку;
·         виробляє високоякісний концентрат квасного сусла (ККС), що використовується у харчовій промисловості;
·         з 2017 року випускає сидр Gardenz;
·         широко використовує сучасні ресурсо- та енергоощадні технології, має програму енергозбереження;
·         є соціально відповідальним бізнесом, регулярно надає благодійну допомогу та залучає до роботи соціально незахищених людей.

Квас «Ярило Справжній» отримав визнання професійних дегустаторів на Міжнародному конкурсі пива, безалкогольних, слабогазованих напоїв, мінеральної й питної води та пивоварного солоду на щорічному Всеукраїнському фестивалі квасу. Нагороджений десятьма нагородами й дипломами. Квас «Ярило» та сидр Gardenz неодноразово нагороджувалися на українських дегустаційних конкурсах у 2013, 2016, 2019 роках.

З 2017 року випускає сидр Gardenz, що виробляється за спеціальною шотландською технологією з використанням свіжого соку сидрових яблук. Вони мають більш свіжий, кислий смак, завдяки чому у складі напою немає сторонніх включень, таких як лимонна кислота. Це дозволяє виготовляти напій традиційним способом. Також для сидру Gardenz використовуються винні дріжджі, що надають йому благородного смаку бродіння.


Компанія має власну лінію з фасування заморожених продуктів. Система управління безпекою харчових продуктів на підприємстві сертифікована на відповідність вимогам стандарту ДСТУ ISO 22000: 2007, що гарантує стабільний випуск якісних і безпечних продуктів.

На власній виробничій лінії випускається понад 80 асортиментних позицій під власними торговими марками:
• SKANDINAVIKA – заморожені морепродукти;
• POLAR STAR – заморожені морепродукти;
• SPELA – заморожені овочі, ягоди, гриби.

Також випускаємо продукцію під приватними марками (Privat label) клієнтів, серед яких – провідні роздрібні мережі України та клієнти, які працюють з магазинами етнічного попиту в Канаді, США, Ізраїлі.

Виробництво знаходиться у межах Києва поруч з головним офісом, що дозволяє оперативно реагувати на побажання клієнтів, контролювати й коригувати усі параметри замовлення відповідно до побажань клієнта.

Встановлена виробнича лінія фасує продукти як з нашої сировини, так і з сировини замовника (у тому числі за індивідуальними рецептами). Виробнича потужність – до 10 000 пакувань за зміну. Виробництво супроводжується повним пакетом необхідної дозвільної документації (ТУ, штрих-код, посвідчення якості).

Додатковою перевагою є спеціалізована доставка продукції з виробництва до замовника й кінцевого споживача. Компанія використовує виключно спеціально обладнані власні автомобілі з холодильними установками, що підтримують рекомендовані температурні режими.

 

Close
Copyright 2022. All rights reserved.