Асканія Beverages

На виробничих потужностях власного заводу «Квас Бевериджиз» компанія виготовляє квас ТМ «Ярило» та сидр ТМ Gardenz. Основною метою проєкту є виробництво напоїв в Україні, що дозволить стати ще більш сильним гравцем у галузі дистрибуції та збуту на ринку України.

Квас «Ярило Справжній» отримав визнання професійних дегустаторів на Міжнародному конкурсі пива, безалкогольних, слабогазованих напоїв, мінеральної і питної води, пивоварного солоду і щорічному Всеукраїнському фестивалі квасу і нагороджений 10 різноманітними нагородами і дипломами. У 2013, 2016, 2019 році квас «Ярило» та сидр «Gardenz» неодноразово нагороджувались на українських дегустаційних конкурсах.

З 2017 року випускає сидр Gardenz, що виробляється за спеціальною шотландською технологією з використанням свіжого соку сидрових яблук. Вони мають більш свіжий, кислий смак, завдяки чому в напій не входять сторонні включення, наприклад, лимонна кислота. Це дозволяє виготовляти напій традиційним способом. Також для сидру «Gardenz» використовуються винні дріжджі, які надають йому благородний смак бродіння.

Детальніше на сайті kvas-bev.com.ua

Close
Copyright 2022. All rights reserved.