Компанія Lavazza розпочала масштабну рекламну кампанію в Україні

Асканія FMCG вже багато років є надійним партнером компанії Lavazza в Україні. За весь час співпраці нам вдалося пройти довгий шлях розвитку цього відомого кавового бренду і завоювати прихильність українців.
Ділимося з вами новиною, яку ми отримали від головного офісу Lavazza: “Завдяки успішному розвитку бренду Lavazza в Україні нашим офіційним партнером, імпортером та дистриб’ютором Ascania FMCG, ми з великим задоволенням оголошуємо про початок великої рекламної кампанії італійської кави №1 – Lavazza. Кампанія почалася з 15 листопада 2021 року і охоплює всі популярні в Україні платформи, такі як ТБ, Youtube та соціальні мережі, такі як Facebook та Instagram.
Наша компанія приємно вражена розвитком кавової культури в Україні. З кожним роком українці приділяють все більше уваги якості та гарному смаку напою. Більшість споживачів визнають Lavazza італійським брендом із безперечним досвідом у виробництві кави. Це дозволяє нам пропонувати українському споживачеві широкий асортимент кави Lavazza – різного ступеня обсмажування та різних купажів із загальною характеристикою: висока якість продукту. Наша мета – і надалі забезпечувати максимально автентичну італійську каву у всіх її формах, щоб завжди радувати наших улюблених, чутливих до якості споживачів. Дякуємо за вашу довіру!”

Список телеканалів, на яких можна побачити рекламу Lavazza: Новий канал, ICTV, СТБ, М1, М2, 1+1, ТЕТ, Уніан, 2+2, ПлюсПлюс, Бігуді, Парамаунт камеді, UA Перший, XSport, Music BOX, 24 канал, Сонце, ОЦЕ. Крім реклами на ТБ та інтернет платформах у цьому році проходили і проходять BTL компанії Lavazza у мережах: АТБ, МегаМаркет, Сільпо, Ашан, Арсен. Впродовж всієї компанії буде охоплено 164 магазини по всій Україні.

Close
Copyright 2022. All rights reserved.