Власний бренд «Асканії Трейдинг». М’ясні джерки Chick’s – це вироби з в’яленого м’яса, розраховані на втамування голоду. Снеки Chick’s – це в’ялене, цільне м’ясо з мінімальним ступенем обробки. В’ялена куряча грудка смачна, ароматна та поживна, адже практично не містить вуглеводів. Продукт відмінно підходить тим, хто веде здоровий і активний спосіб життя.

Куряче м’ясо багате на вітаміни групи В, які підтримують імунну систему при застуді і беруть участь в обміні речовин. Лінійка курячих джерок розроблена на основі культових страв, що знайомі усьому світові. Курячі джерки – це натуральний м’ясний продукт. М’ясо, позбавлене вологи в процесі в’ялення, містить велику кількість поживних речовин. Продукт можна вживати як самостійну страву або перекус, або поєднувати зі свіжими овочами у складних закусках та салатах.

На відміну від свіжих і приготованих продуктів, джерки можна зберігати від дев’яти місяців до року. Джерки легкі, тому їх з легкістю можна взяти з собою будь-куди: у подорож, похід, на прогулянку чи просто з собою, якщо планується виснажливий день.

Головні переваги порівняно з конкурентами:

  1. Для приготування використовується 100% куряча грудка.
  2. Форма шматків дає змогу отримати в міру м’яке м’ясо та свідчить про відсутність домішок.
  3. В’ялене м’ясо має смаки відомих національних страв різних країн.

У нашому асортименті представлено 5 смаків джерок:
Chick`s Курячі джерки зі смаком східної локшини WOK;
Chick`s Курячі джерки зі смаком скандинавського сандвіча Сморреброд;
Chick`s Курячі джерки зі смаком мексиканського Буріто;
Chick`s Курячі джерки в ароматній суміші французьких спецій і трав;
Chick`s Курячі джерки зі смаком американського Чізбургеру.

Close
Copyright 2022. All rights reserved.