Натуральний сидр Gardenz виготовляється за спеціальною шотландською технологією з використанням свіжого соку сидрових яблук. Вони мають більш свіжий, кислий смак, завдяки чому в напій не додаються сторонні інгредієнти, наприклад, лимонна кислота. Це дозволяє виготовляти напій традиційним способом. Також для сидру Gardenz використовуються винні дріжджі, що надають йому благородний смак бродіння.

Напій випускається у ПЕТ-пляшках об’ємом 1 л з п’ятьма смаками: «Яблуко», «Полуниця-виноград», «Вишня», «Грейпфрут», «Чорна смородина». Також «Квас Бевериджиз» випускає лінійку сидру, що доступна на розлив у КЕГ: «Яблуко», «Полуниця-Виноград», «Чорна Смородина», «Грейпфрут», «Вишня», «Лісові ягоди», «Персик» та багато інших. За підсумками останніх років, смаки «Яблуко» й «Чорна смородина» стали найпопулярнішими серед споживачів. Яблучний сидр Gardenz – це еталон європейського сидрового смаку. Він має класичний солодкий смак з легкою кислинкою та яскравий свіжий аромат. Сидр Gardenz з чорною смородиною має м’який, кисло-солодкий ягідний смак і свіжий, з виразними нотами чорної смородини й легкими яблучними відтінками аромат.

Сидр Gardenz розливається у темні ПЕТ-пляшки, що дозволяє вберегти натуральний напій від сонячного проміння. ПЕТ-пляшка має полегшену преформу: вона більш екологічна, адже містить менше пластику. Етикетка виконана у чорному кольорі з золотом, матовою ламінацією та штрих-кодом у вигляді яблука.

2021 року завод почав випускати сидр Gardenz у металевих банках об’ємом 0,5 л. Цього ж року під ТМ Gardenz з’явилася серія натуральних слабоалкогольних напоїв PARTY MIX.

Close
Copyright 2022. All rights reserved.