Збір коштів для допомоги ЗСУ, ТрО та постраждалих співробітників

Шановні Колеги!
Ми організували збір коштів для допомоги ЗСУ, Територіальній обороні та наших співробітників із міст України, які найбільше страждають від ведення бойових дій.
Як усі ми знаємо, Харків став одним із найперших міст, що постраждали від ракетного обстрілу з боку російських окупантів. Постраждало не лише місто, а й співробітники наших підприємств зі своїми сім’ями, частина з яких залишилася вночі без даху над головою. Ми всіма зусиллями намагаємося організувати їхню евакуацію в безпечне місце через волонтерські штаби.
Для нас – це не просто люди з Харкова, це частина сім’ї, з якою ми досягали успіхів у роботі, спільно проводили командоутворення, раділи життю, святкували свята та товаришували.
Звертаємося до Вас, у цей тяжкий час як для Країни, так і для наших співробітників, співробітників наших партнерів допомогти нам у цьому починанні. Ми знаємо, що наш Холдинг багато років співпрацює з великими компаніями та надійними партнерами, які на сьогоднішній день займаються благодійністю, а також Ваші друзі та родичі. Ми сподіваємося, що при Вашому зверненні до них вони зможуть допомогти нам у зборі коштів для закупівлі, організації доставки та передачі необхідних продуктів.
На сьогодні нас мало, і ми організуємося, кожен у міру своїх можливостей та знань, і плануємо збір коштів, не лише на матеріальну допомогу нашим співробітникам, які залишилися без даху над головою, але і звичайним людям, ЗСУ та Теробороні. Ми запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до нашої ініціативи, адже у мирний час, ми – команда професіоналів, яка легко справлялася зі складними завданнями і не відступала перед труднощами. Тепер наші знання та вміння конче необхідні для організації допомоги людям.
Незалежно від допомоги наших компаній-партнерів, зі свого боку ми плануємо додаткову закупівлю продуктів та доставку її до Одеси /Львова /Вінниці /Дніпра /Києва –багато допомоги не буває.
Реквізити для перерахування:
1. 4149 6293 5376 5506
Установа банку: ПриватБанк
Отримувач платежу Іост Сергій Євгенович

2. 5375 4114 0885 2668
Установа банку: МОНОБАНК
Отримувач платежу Гончарук Євгенія Сергіївна

Мі вдячні кожному репосту, зверненню та допомозі.
Все буде Україна!

Close
Copyright 2022. All rights reserved.