Один із головних виробників кави у світі. Лідер роздрібного італійського ринку кави, частка якого у вартісному значенні сягає 48% за оцінками авторитетної дослідницької компанії Nielsen. На сьогоднішній день виробництвом кави займається вже четверте покоління родини Лавацца. Для своїх унікальних кавових блендів компанія імпортує каву з усіх кавових регіонів світу.

Lavazza володіє чотирма кавовими підприємствами в Італії та фабрикою в Індії. Продукція компанії представлена у 90 країнах світу. Також у різних країнах діють понад 50 навчальних центрів Lavazza, в яких щорічно вчаться правильно готувати й пропонувати каву близько 30 000 осіб. Один з таких центрів знаходиться у Києві – у компанії «Асканія Фуд Сервіс».

Підприємства «Асканії FMCG» понад 15 років є імпортерами й дистриб’юторами кави Lavazza в Україні. Сьогодні ми пропонуємо широку палітру кави цього італійського бренду – різного ступеня обсмажування, різних купажів, меленої та у зернах.

Нам довіряють безліч ресторанів і готелів по всій Україні, найбільші ресторанні холдинги й відомі мережі ресторанів. Наша компанія пишається своїми клієнтами та продовжує розвиватися, спираючись на досвід і знання всієї галузі ресторанного бізнесу.

Докладну інформацію про бренд Lavazza можете знайти на сайті виробника www.lavazza.com

Close
Copyright 2022. All rights reserved.