Мінеральна вода преміумкласу. Власний бренд компанії «Асканія Трейдинг».

Вода видобувається з джерела глибиною 1560 м у с. Новий Мізунь (Івано-Франківська область). Джерело бере початок біля гори Кігола, а вода з нього розливається з 1965 року – вона дуже м’яка й приємна на смак. «Трембіта» розливається на підприємстві «Карпатські мінеральні води», що оснащене високотехнологічним обладнанням: воно дозволяє очищувати мінеральну воду без втручання в природну структуру.

Вода з гірських джерел є досконалою від природи, кришталево чистою й корисною. Протікає в надрах землі в поєднанні з органічними речовинами й мікроелементами, проходить природне очищення і збагачення мінералами. При виході на поверхню насичується енергією сонця та киснем. Пити її можна у первісному вигляді – без кип’ятіння й фільтрації.

Спеціально на замовлення нашої компанії була створена оригінальна пляшка: за формою вона нагадує музичний інструмент – трембіту, створена за новою технологією полегшеного скла, а візерунки й написи на етикетці є тактильними. Етикетка залишається неушкодженою навіть після намокання.

Close
Copyright 2022. All rights reserved.