Бренд компанії Decrust ltd., що виробляє засоби по догляду за будинком. Підприємство засноване 2010 року в Польщі. Компанія знаходиться в авангарді наукових досліджень, має власні дослідницькі лабораторії. Екологічна якість QUECO підтверджена численними сертифікатами. Уся продукція успішно пройшла тестування на контактну алергію в незалежних дослідницьких лабораторіях Європи. Продукція QUECO не містить боратів (BORATES), етилендіамінтетраоцтової кислоти (EDTA), відбілювачів (OPTICAL BRIGHTENERS), речовин з дуже високою небезпекою (SVHC), фосфатів (PHOSPHATES).

Зелені правила QUECO:

  • QUECO – філософія особливого дбайливого ставлення до навколишнього середовища. Формула Queco використовує натуральні поверхнево-активні речовини (ПАР) природного походження з високим ступенем біорозпаду.
  • Підвищена безпека для шкіри завдяки дерматологічно протестованим формулам. Спеціальні компоненти захищають шкіру рук, як рукавички, оберігають при тривалому контакті з водою.
  • Унікальні композиції ароматів не викликають алергічних реакцій. Застосовуються нешкідливі для людини консерванти.
  • Відповідальне ставлення до тваринного світу. Продукція не тестується на тваринах.
  • Екологічно безпечне й енергоощадне виробництво. Мінімальний вплив на навколишнє середовище.
  • Використовується упаковка з перероблених і придатних для переробки матеріалів. Усі продукти виготовлені за європейськими екологічними стандартами Ecolabel, відповідно до європейського законодавства в галузі хімічної продукції.
Close
Copyright 2022. All rights reserved.