Данська компанія, що розпочала свою історію 1988 року. За короткий час стала однією з провідних у сфері вилову і переробки риби, морепродуктів, вийшла у лідери на ринку заморожених морепродуктів і риби в країнах Західної й Східної Європи. Продукція NORDIC SEAFOOD має великий попит в усьому світі.

Згідно з даними маркетингових досліджень, компанія є одним з лідерів на ринку заморожених морепродуктів України в сегментах «роздріб» і HoReCa. Сильною стороною NORDIC SEAFOOD є стабільна якість, доступна ціна, довіра споживачів до торгової марки.

Продукція NORDIC SEAFOOD виловлюється в екологічно чистих районах по всьому світу: від холодних вод Північного моря до теплого моря Азії. Компанія має власні виробничі цехи, лабораторії якості, а також склади для зберігання продукції. Сучасні технології виробництва дозволяють зберігати максимально високий рівень унікальних харчових елементів, смакових якостей і свіжий морський смак риби та морепродуктів.

З широким асортиментом NORDIC SEAFOOD можна швидко приготувати смачні, поживні та оригінальні страви. Детальніше дізнайтеся на сайті www.nordicseafood.com

Close
Copyright 2022. All rights reserved.