Історія успіху

Лише деякі з українських компаній сьогодні можуть похвалитися тим, що співробітники працюють у них роками, успішно вибудовуючи свою кар’єру. Ми – можемо. Тому що робимо ставку на тих, хто прагне розвиватися, працює над собою, не боїться випереджати час і пропонувати власні ідеї. Переконайтеся особисто: ось історії успіху лише деяких фахівців з нашої команди.

Марія Клисовська

Працює в компанії «Асканія Дистриб’юшн» з жовтня 2005 року. Починала кар’єру з посади бухгалтера. Нині – головний бухгалтер Львівської філії.

 

 

Едуард Небесний

У квітні 2002 року був прийнятий в компанію «Асканія Трейдинг» на посаду комірника. Сьогодні Едуард – Національний операційний директор групи компаній «Асканія FMCG». 

 

 

Сніжана Дідковська

Прийшла до групи компаній «Асканія FMCG» у травні 2015 року на позицію Національного менеджера. З березня 2018 року Сніжана призначена директором «Асканія Food Service» й відповідає за роботу цього напрямку по всій Україні.

 

 

Артем Кузнецов

Прийшов у компанію у серпні 2013 року на посаду керівника торгового відділу роздробу «Асканія Трейдинг». З жовтня 2017 року Артем керує напрямком «Асканія Food Service» у Києві.

 

 

Тетяна Новохацька

Кар’єру в компанії «Асканія Дистриб’юшн» починала в березні 2007 року з посади оператора виписки. Сьогодні керує службою інформаційної логістики «Асканія Трейдинг», «Асканія Дистриб’юшн».

 

 

Ірина Сергуніна

У липні 2004 року прийнята на посаду менеджера відділу по роботі з мережами. З квітня 2017 року Ірина призначена бренд-КАМом ТМ Lavazza. У вересні перейшла на позицію бренд-менеджера ТМ Storck.

 

 

Прагнете приєднатися до нашої команди? Переходьте до розділу «Надіслати резюме».

Close
Copyright 2022. All rights reserved.